O nas

Haltex - moda ciążowaHaltex - odzież ciążowa, to polska firma, która od 1992 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży ciążowej. Naturalne tkaniny i nietuzinkowe wzory, a także wychodzenie naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientek, to nasze atuty.

Haltex - moda ciążowaNasza odzież jest doskonałą propozycją na każdą okazję i porę roku, ponieważ przygotowujemy kolekcje sezonowe: wiosna - lato oraz jesień - zima, pozostające w całkowitej korelacji z aktualnymi trendami mody. Projektując odzież, szukamy również najlepszych, wysokogatunkowych tkanin o ciekawym wzornictwie i deseniach kolorystycznych.

Priorytetami i celami firmy Haltex, jest dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy, a także zapewnienie bezpieczeństwa oczekiwanemu dziecku.

W naszym sklepie internetowym: www.modaciazowa.com, a także w naszym salonie sprzedaży Haltex, ul. Pląsy 12, Warszawa, jako producent oferujemy, najniższe ceny oraz pełną ofertę z najnowszej kolekcji odzieży ciążowej. W sklepie internetowym znajdą Państwo również informacje na temat aktualnych promocji i bonusów.

Haltex - moda ciążowaHaltex - moda ciążowaMacierzyństwo jako naturalny element życia kobiety, stanowi bardzo ważny, ale i trudny okres. Firma Haltex, przygotowując kolekcje dla przyszłych mam, dokłada wszelkich starań, żeby jej oferta była odpowiedzią na rosnące i wciąż zmieniające się oczekiwania klientek. Zdrowie, dobre samopoczucie kobiet ciężarnych, ale przede wszystkim komfort i wygoda to nasze priorytety. Niech czas ciąży, będzie czasem magicznym, troskliwym i pełnym nadziei oczekiwaniem na przyjście na świat maleństwa.

Projektanci firmy Haltex dbają o to, żeby w kolekcji, niezależnie od pory roku, nie zabrakło zarówno klasycznie skrojonych, eleganckich propozycji dla zapracowanych, aktywnych mam, jak i młodzieżowych ciążowych ubrań, o sportowym charakterze, na mniej zobowiązujące okazje.