Odzież ciążowa

Obawa przed utratą wcięcia w talii nie pozwala Ci na zaplanowanie upragnionego potomka? Boisz się, że teraz nie będziesz mogła ubierać się elegancko i że w związku ze swoją zmieniającą się figurą, skazana będziesz na dresy swojego męża? Te obawy, są w obecnej chwili zupełnie bezpodstawne.

Projektanci i styliści firmy Haltex, mając na uwadze szeroki wachlarz potrzeb i oczekiwań kobiet ciężarnych wobec mody, dokładają wszelkich starań, aby z największą precyzją je zaspakajać. Zmieniająca się sylwetka, powiększający się, wraz z zaawansowaniem ciąży brzuszek nie oznaczają już dla przyszłych mam monotonnych, rozciągniętych i mało kobiecych strojów.

Nasze kolekcje są gwarancją wygody, komfortu i atrakcyjnego wyglądu przyszłej mamy. Projektując odzież ciążową, czerpiemy natchnienie z aktualnych trendów, obowiązujących w świecie mody. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju form dopasowań, takich, jak pasy dzianinowe, gumy regulujące, suwaki i przepinane paski, zapewniamy kobiecie w ciąży elegancję, a jednocześnie swobodę niczym nieskrępowanych ruchów. Moda ciążowa Haltex jest dowodem na to, ze kobieta w ciąży może i ma prawo czuć się atrakcyjnie i seksownie.

W naszej ofercie znajdą Państwo luźne, sportowe stroje - bawełniane bluzeczki i T-shirty, spodnie fitness, praktyczne bojówki i jeansy o młodzieżowych fasonach. Na większe uroczystości i na wieczór, proponujemy satynowe suknie z atrakcyjnie skrojonym dekoltem, bądź eksponujące figurę, sukienki dzianinowe. Na co dzień i do biura, oferujemy szeroki wybór koszul i bluzek w atrakcyjnych deseniach i wzorach, zestawianych z eleganckimi spodniami w kant, bądź też, hitem sezonu, delikatnie rozchodzącymi się ku dołowi, spódnicami z długością w kolano i żakietami.

Większość produktów jest dostępna w rozmiarach od XS do XL, a nawet XXL.

Niezależnie od kroju i stylu gwarantujemy wysoką jakość naszej odzieży, ponieważ wszystkie stosowane przez nas tkaniny, takie jak bawełna, len, elastan, wiskoza, lycra, poliester, są wysokogatunkowymi materiałami, pochodzącymi z Włoch i Francji. Zapraszamy do zakupów on-line: www.modaciazowa.com